Турчинов і Епіфаній обговорили важливість ухвалення закону про капеланство

08.05.2019 16:20 9

Турчинов і Епіфаній обговорили важливість ухвалення закону про капеланство

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

«Під час зустрічі співрозмовники обговорили важливість капеланського служіння для зміцнення духовних та патріотичних основ українського війська. Окрему увагу сторони приділили необхідності ухвалення Закону України «Про військове капеланство», розгляд якого повинен розпочатися на найближчому пленарному тижні, та обговорили його основні положення», – йдеться у повідомленні.

На думку Секретаря РНБО України та Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви, діяльність військових капеланів, які знаходяться поруч з бійцями, має бути унормована на законодавчому рівні, щоб забезпечити їм умови служіння та соціальні гарантії.

За словами О. Турчинова, Православна Церква України «робить надзвичайно багато для того, щоб підтримати дух наших бійців на передовій». «Ваша допомога на фронті надзвичайно цінна та необхідна», – сказав Секретар РНБО України, дякуючи Блаженнішому Митрополиту за роботу, яку проводить духовенство Помісної Української Православної Церкви.

Своєю чергою, Його Блаженство наголосив, що «Українська Церква та армія і надалі будуть єдині у протидії агресії проти нашої країни».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/75708/

Следующая новость
Предыдущая новость

Какими особенностями обладают современные ноутбуки? Вулкан Ориджиналс - оптимальный вариант для игры! Как научить детей английскому языку? Профессиональный ремонт обуви УАПЦ продала монастир за 382 тисячі гривень

Публикации