Турчинов за побудову України на «вічних євангельських цінностях» та проти «сотні гендерів» у законах

01.03.2019 13:41 3

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов на Всеукраїнському форумі сім'ї виступив проти «сотні гендерів» у законодавстві й за побудову України на «вічних євангельських цінностях».

Турчинов вказав, що для збереження України та українського народу від руйнації та деморалізації є лише один історичний досвід — «будувати країну на вічних євангельських цінностях».

«Лише цей крок є єдиним можливим для величі та процвітання», — вказав секретар РНБО.

Він підкреслив, що сім'я — це союз чоловіка і жінки, й спроба підмінити в українському законодавстві ті «споконвічні дві статі сотнями вигаданих гендерів» — «це порушення Конституції, християнської моралі та є наступом на традиційні для нашої країни цінності».

На початку грудня 2018 Турчинов виступив проти Стамбульської конвенції й розкритикував уповноважену з гендерної політики. Про це інформує «Громадське».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/74920/

Следующая новость
Предыдущая новость

"Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію Фотообои цветы - флора в декоре интерьера Как жить без ограничений Профессиональный ремонт обуви Ключевые достопримечательности Белоруси — что точно стоит посмотреть?

Публикации