Турчинов за побудову України на «вічних євангельських цінностях» та проти «сотні гендерів» у законах

01.03.2019 13:41 3

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов на Всеукраїнському форумі сім'ї виступив проти «сотні гендерів» у законодавстві й за побудову України на «вічних євангельських цінностях».

Турчинов вказав, що для збереження України та українського народу від руйнації та деморалізації є лише один історичний досвід — «будувати країну на вічних євангельських цінностях».

«Лише цей крок є єдиним можливим для величі та процвітання», — вказав секретар РНБО.

Він підкреслив, що сім'я — це союз чоловіка і жінки, й спроба підмінити в українському законодавстві ті «споконвічні дві статі сотнями вигаданих гендерів» — «це порушення Конституції, християнської моралі та є наступом на традиційні для нашої країни цінності».

На початку грудня 2018 Турчинов виступив проти Стамбульської конвенції й розкритикував уповноважену з гендерної політики. Про це інформує «Громадське».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/74920/

Следующая новость
Предыдущая новость

На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь Быстро займ в Одессе Лучший способ получения прибыли за веселье в Azino777 Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? Пряжа по самой выгодной цене

Публикации