Триста молодих п’ятидесятників взяли участь у конференції «Елементи лідерства» на Київщині

18.04.2018 19:24 0

Триста молодих п’ятидесятників взяли участь у конференції «Елементи лідерства» на Київщині

Конференція пройшла у дещо новому для молоді форматі. Її мета – надихнути й спорядити молодіжних лідерів для праці, а також допомогти у розвитку відносин зі старшими пасторами та один з одним.
«Ми шукали можливість, як краще послужити молодіжним керівникам, для цього була потрібна нова платформа, якою і стала нинішня конференція, – розповідає заступник керівника відділу молоді УЦХВЄ Іван Білик. – Старалися застосувати різні інструменти, один з яких – менторство. Це особисте наставництво з досвідченими служителями, такими як єпископи Юрій Веремій, Володимир Бричка, пастори Анатолій Козачок та Павло Федорук. У світі менторство, як правило, коштує великих грошей, у нас кожен учасник конференції мав нагоду отримати 15-хвилинну особисту консультацію безкоштовно».
У програмі конференції окрім семінарів відбулися презентації, панельні дискусії, інтенсиви в малих групах. Кожен учасник конференції отримав у подарунок книгу Дага Філдса «Цілеспрямоване молодіжне служіння», яка свого часу стала бестселером серед служителів церкви. Спеціально до конференції було надруковано її додатковий тираж.
Привітати учасників конференції прийшов старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, який провів семінар на тему «Служіння в посвяті». На основі Євангелії він зробив акцент на головних пунктах, що визначають відносини лідера з Богом. Словом наставлення із молодими лідерами поділився також перший заступний старшого єпископа Микола Синюк.
Як планується, конференція «Елементи лідерства» стане щорічною.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

3 главные ошибки начинающих игроков в клубе SlotoKing Прокат лыж в Эстосадок Азартные игры и священное писание Де відпочивати на Закарпатті? Где купить складское оборудование?

Публикации