Тривають зйомки фільму «Груднева казка, або Пригоди Св. Миколая»

12.03.2018 12:46 12

Тривають зйомки фільму «Груднева казка, або Пригоди Св. Миколая»

«Груднева казка» – це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що чудеса можуть повернути життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. Стрічка розповідатиме про пригоди другокласника Артема, чия сім'я щойно переїхала з великого міста в будинок у Карпатах. До Артема напередодні Дня Святого Миколая неочікувано з'являється сам Миколай. Насправді це крадій-домушник в костюмі чарівника. Хлопчику, разом з сестрою-підлітком і місцевою дітворою, доводиться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, щоб перемогти злодія і врятувати справжнього Святого Миколая.
На знімальному майданчику фільму в Пирогово побував голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Приємно, що, незважаючи на холод (а може й завдяки йому), зараз за підтримки Держкіно багато знімальних груп в різних куточках України одночасно знімають зимову натуру!».
Продюсує стрічку Марія Каель, автором сценарію є Антон Базелінський.
Прем’єра фільму запланована на кінець 2018-го року.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Церковные иерархи обсуждают законопроект об открытии заседаний парламента молитвой "Отче наш" Онлайн-казино PointLoto – лучшие азартные развлечения для геймеров Что подарить парню к празднику Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Вулкан - кладезь ярких эмоций и наслаждения

Публикации