Тривають зйомки фільму «Груднева казка, або Пригоди Св. Миколая»

12.03.2018 12:46 12

Тривають зйомки фільму «Груднева казка, або Пригоди Св. Миколая»

«Груднева казка» – це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що чудеса можуть повернути життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. Стрічка розповідатиме про пригоди другокласника Артема, чия сім'я щойно переїхала з великого міста в будинок у Карпатах. До Артема напередодні Дня Святого Миколая неочікувано з'являється сам Миколай. Насправді це крадій-домушник в костюмі чарівника. Хлопчику, разом з сестрою-підлітком і місцевою дітворою, доводиться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, щоб перемогти злодія і врятувати справжнього Святого Миколая.
На знімальному майданчику фільму в Пирогово побував голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Приємно, що, незважаючи на холод (а може й завдяки йому), зараз за підтримки Держкіно багато знімальних груп в різних куточках України одночасно знімають зимову натуру!».
Продюсує стрічку Марія Каель, автором сценарію є Антон Базелінський.
Прем’єра фільму запланована на кінець 2018-го року.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как обустроить узкую прихожую Настоящее масло тмина по выгодной цене 50 фріспінів за реєстрацію в першому українському онлайн казино Слотокінг! Неповторимые и оригинальные свадебные торты Глава РПЦЗ путешествует по Крыму, который считает российским

Публикации