Той, хто виніс Терновий вінець із вогню

17.04.2019 14:41 6

Той, хто виніс Терновий вінець із вогню

CREDO, 17 Квітня 2019

Героєм, який вбіг в охоплену вогнем паризьку катедру, щоб винести Пресвяті Дари і Терновий вінець Господа Ісуса, був о.Жан-Марк Фурньє — католицький священик, капелан паризької пожежної бригади.

Отець Жан-Марк увійшов усередину храму разом із пожежниками. Були сильні побоювання, що вогонь, який поширювався дуже швидко, знищить те, що насправді цінне для віри.

Першим цю інформацію подав Етьєн Лорейєр, редактор французької католицької телемережі КТО. Потім її підтвердили рятувальники.

Notre-Dame's priceless relics rescued by Jean-Marc Fournier, chaplain of the Paris Fire Brigade, who rushed into the flames. https://t.co/Ba9s83VE9K via @telegraphnews

— Neil Drewitt (@neildrewitt) 16 квітня 2019 р.

«Отець Фурньє — справжній герой, — сказав один із членів рятувальних груп. — Він не виказував жодного страху, рушив по реліквії всередину катедри і переконався, що вони в безпеці».

Це не єдиний героїчний учинок священика. Отець Фурньє входив і до клубу Батаклан, де 13 листопада 2015 року терористи з так званої Ісламської держави вчинили різанину, вбиваючт 89 осіб. Священик увійшов туди, займався пораненими, молився над помираючими.

«Я вділив їм генеральну абсолюцію [загальне відпущення гріхів — пер.], на що мене уповноважила Католицька Церква», — сказав о.Фурньє.

Також цей священик був в Афганістані, де потрапив у засідку. Тоді загинуло 10 солдатів, йому ж випало вижити.

Переклад CREDO за: Aleteia

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/monitoring/society_digest/75465/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вывод из запоя в Москве Лучший игровой портал для роскошного азартного отдыха УПЦ КП долучилася до свята 76-ої річниці героїчної оборони Одеси Профессиональный татуаж в Краснодаре Выбор автомобильных дисков

Публикации