Тернопільський священик УПЦ МП присвятив вірш терористу «ДНР» «Гіві»

27.10.2019 12:52 0

Тернопільський священик УПЦ МП присвятив вірш терористу «ДНР» «Гіві»

У Києві на мітингу УПЦ МП під президентською адміністрацією проти «Країни в смартфоні» «засвітився» священник Московського Патріархату з м. Почаєва Олександр Марценюк.

Як виявилося, о. Олександр не тільки застерігає довірливих вірян від погиделі душі через отримання ідентифікаційних кодів, а й пише поетичні рядки проросійським терористам.

Про це повідомляє видання За Збручем.

Оцінити творчість о. Олександра Марценюка на українських сайтах не вдасться, а от на російському релігійному ресурсі «Москва – Третій Рим» якраз. Вірша «ОБНІМІТЬСЯ» О.Марценюк написав 9 лютого 2017 року, «дізнавшись про вбивство «Гіві», воїна Михаїла», як його називає автор.

Саме так, священник УПЦ МП, який мешкає у Почаєві присвячує співчутливу поезію ліквідованому терористу Михаїлу Толстих, командиру загону «Сомалі».

До речі, на момент написання священиком Олександром Марценюком вірша про «Гіві», у війні з Росією Україна, за даними Генштабу ЗСУ, втратила 2652 воїнів, ще 9578 захисників України дістали поранень, українці з болем згадували жертв Іловайська та Дебальцево.

О.Марценюк на той час, схоже, горював лише за «воїном Михаїлом», підкресливши свій поетичний доробок блюзнірською картинкою «брати на віки».

Про далеко не проукраїнські погляди почаївського єрея свідчать і його коментарі на цьому ж російському порталі «Москва – Третій Рим». Мріє О.Олександр про об’єднання «Русских земель под рукой православного монарха», вважає «Центральну Україну і далі до Росії російською землею», називає українських воїнів не інакше як «убийцами Донбасса» та усім серцем вболіває за перемогу «ДНР/ЛНР».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/77584/

Следующая новость
Предыдущая новость

Пластиковые двери от Фабрики Комфорта Новый Год на Мальдивах – мечта, которая становится реальностью Данилюк пояснил, почему закон про легализацию настолько долго лежит в Раде Глава УГКЦ у Краматорську: «Парафії УГКЦ Східної України є дорогоцінними перлинами в короні Вселенської Церкви» Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині

Публикации