«Там обіцяють непонятно що...», - Митрополит Онуфрій про Томос та автокефалію

24.10.2018 19:39 3

«Там обіцяють непонятно що...», - Митрополит Онуфрій про Томос та автокефалію

Предстоятель Української Православної Перкви (Московського Патріархату) митрополит Онуфрій (Березовський) у Луцьку 23 жовтня після урочистого Богослужіння у кафедральному соборі Всіх святих землі Волинської поділився своїми думками щодо надання Томосу та про майбутнє УПЦ.

Про це повідомляє ВолиньPost.

За словами Предстоятеля Онуфрія, очолювана ним Церква має усі свободи та права і тому не потребує автокефалії.

«А що сьогодні Томоси якісь там обіцяють, непонятно шо... Ми маємо всі свободи і незалежності, церковні, адміністративні. Ми самі робимо все, як вважаємо за потрібне. Але ми маємо молитовні зв'язки з усіма православними, і з Росії, і з Америки, і з Греції... І ці зв'язки не можна рвати в угоду комусь. Якщо ми порвемо молитовні зв'язки, ми перестанемо любити один одного, перестанемо бути християнами. І тоді що за користь з нашого життя, якщо ми не будемо християнами? Ми будемо чадами загибелі, а Господь хоче, щоб ми були чадами спасіння.

На думку Предстоятеля УПЦ (МП), усі ми зараз живемо «в останні часи».

«Сьогодні мене питають люди: що твориться сьогодні в Церкві? То я, щоби не говорити вам дуже багато, я скажу такі слова: ми живемо в останні часи. І це не є мій висновок. Про це говорить все: і нафта, яка закінчується, і руди всякі, і вода прісна, яка закінчується. І багато-багато інших явищ, які у природі, якими людина живе, ресурси закінчуються», - заявив він.

Преджстоятель УПЦ (МП) Онуфрій приїхав до Луцька 23 жовтня. Офіційна мета його приїзду - предстоятельський візит з нагоди дня пам’яті всіх святих землі Волинської.

Нагадаємо, 11 жовтня Синод Вселенського Патріархату підтвердив вже прийняте рішення про надання автокефалії Церкві України, визнав канонічними Предстоятелів УПЦ КП Філарет та УАПЦ Макарія.

15 жовтня Синод РПЦ розірвав євхаристійне спілкування зі Вселенським Патріархатом через українське питання. Від УПЦ (МП) участь у цьому засіданні взяли Митрополит Онуфрій (Березовський) та Лука (Коваленко).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/73193/

Следующая новость
Предыдущая новость

Старовинну ікону підмінили у церкві на Тернопільщині Купить джинсы Pierre Cardin и куртки Columbia в интернет магазине ГДЗ по ОБЖ - восьмиклассник поймет Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды Лечебно-оздоровительный отдых в Royal Geneva Hotel

Публикации