Сільрада, дитсадок і церква опинилися під одним дахом

10.09.2017 18:45 9

Чотири установи - сільрада, дитсадок, медпункт та церква оселилися під одним дахом у селі Чернятин Калинівського району. Тут нарешті завершили роботи на об'єкті, стіни якого чекали свого часу 28 років.

Як пояснив сільський голова Чернятина Олександр Злотник, будівлю у формі літери "П" планували під дитячий садок. Будівництво розпочали ще наприкінці 80-х.

Звели коробку, дах, а далі... - Тепер люди самі все зробили, ну, майже все, - продовжує сільський голова. - Віруючі працювали на спорудженні церкви, батьки допомагали виконувати роботи у дитсадку.

Крім того, більшість односельців підставляла плече на ще двох об'єктах - медпункті і сільраді.

Два останні об'єкти знаходилися у старих пристосованих приміщеннях. Дитячого садка і церкви в селі не було.

Храм і дитсадок розташовані на певній відстані - кожен має окреме крило. Церква і медпункт - близькі сусіди.

Як сприймають у селі той факт, що під одним дахом звучить дитячий сміх і плач, коли відспівують померлу людину або б'ють у дзвони з іншої нагоди?

«Ми разом радіємо кожній народженій дитині, нині у дитсадку їх 20, так само разом сумуємо за тим, хто йде від нас в інший світ, - каже Олександр Злотник. - Такими є реалії життя, і так їх сприймають дорослі і діти». Про це інформує «Голос України».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/68210/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тотал меньше 2.75: что это значит в ставках на спорт Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю На аукціоні продають церкву УПЦ Христианские календари на 2021 год Что ждет человека после Смерти?

Публикации