Сьогодні у храмах моляться за новітніх героїв України

21.11.2019 9:58 0

21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Події розгорталися стрімко і драматично: від мирних зібрань студентства – до масових мітингів, палаючих шин, "коктейлів Молотова" і бруківки, що стала зброєю в руках протестувальників. Але найтрагічнішим було те, що цього разу, на відміну від подій Помаранчевої революції, пролилася кров. Загинуло 106 патріотів - Героїв Небесної Сотні. Ще 2 тис. патріотів отримали поранення.

На місці загибелі українців, які віддали своє життя за гідність і свободу, встановлено лампадки біля хреста і проводяться молебні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/77881/

Следующая новость
Предыдущая новость

У мужчин бывает климакс? Где заказать печать открыток? Интересует утепление, отделка или ремонт под ключ балконов и лоджий? Обращаетесь в компанию Алиас-Днепр! Горизонтальные и вертикальные жалюзи – быстрое изготовление и монтаж в Одессе Минеральные удобрения для цветоводства и сельского хозяйства

Публикации