Сьогодні у Філадельфії Глава УГКЦ презентує свою книгу «Діялог лікує рани»

09.05.2019 12:33 6

Сьогодні у Філадельфії Глава УГКЦ презентує свою книгу «Діялог лікує рани»

8 травня Глава УГКЦ Патріарх Святослав розпочав свій офіційний візит до США.

У міжнародному аеропорту м. Ньюарк Главу УГКЦ зустрічали владика Андрій Рабій, Апостольський адміністратор Філадельфійської архиєпархії, та д-р Ірина Іванкович, голова Релігійного товариства українців-католиків «Свята Софія» США.

Мета візиту Блаженнішого Святослава - участь в урочистостях з нагоди 45-ліття Товариства «Свята Софія» США, які відбуватимуться 11 травня в Українському освітньо-культурному центрі в Дженкінтаун. Головною подією святкування буде святковий бенкет, який відбудеться в суботу і розпочнеться о 18.00. Під час бенкету буде офіційно повідомлено про відновлення діяльності Патріаршого фонду. Цей фонд було відкрито у 1977 році з нагоди святкування 85-ліття з дня народження і 60-ліття священства Блаженнішого Йосифа.

У рамках візиту Глави УГКЦ до Філадельфії, у четвер, 9 травня, о 19.00 в Українському освітньо-культурному центрі у Філадельфії відбудеться презентація його книжки «Діялог лікує рани».

Сьогодні у Філадельфії Глава УГКЦ презентує свою книгу «Діялог лікує рани»

Книжка написана у жанрі інтерв'ю Предстоятеля УГКЦ редактору польського Католицького інформаційного агентства Кшиштофу Томашику.

На думку Блаженнішого Святослава, без діалогу немає справжньої людини. «Ми, християни, віримо, що Господь Бог створив людину в контексті діалогу з Ним. Людина може бути собою справжньою лише тоді, коли вона вступає в діалог. Передусім з Богом, своїм творцем. Такий діалог ми називаємо молитвою. Проте також діалог потрібен і з іншою людиною», – наголосив він.

Предстоятель УГКЦ зазначив, що саме 2019 рік повинен стати роком діалогу.

Глава УГКЦ перебуватиме у США до 13 травня. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/75722/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выгодная химчистка диванов на дому Увлекательные азартные игры 777 бесплатно Большой выбор мужских брогов из натуральной кожи Изготовление любых видов наружной рекламы Где найти оригинальный контент от Гаминатор?

Публикации