Сьогодні у Стамбулі стартує Cинод Вселенського Патріархату, який прийме рішення про Томос

28.11.2018 2:31 3

Сьогодні у Стамбулі стартує Cинод Вселенського Патріархату, який прийме рішення про Томос

У Стамбулі сьогодні, 27 листопада, починається триденне засідання Синоду Вселенського Патріархату. На ньому мають прийняти рішення про Томос для української православної Церкви.

Про це заявив сам Патріарх Варфоломій. На офіційному сайті Вселенської Патріархії було поширене повідомлення: «В ході підготовки зібрання Святого та Священного Синоду 27-29 листопада 2018 р. Константинопольський Вселенський Патріархат знову підтверджує своє священне рішення про надання Томосу Автокефальній Православній Церкві в Україні.

Отож, 27-29 листопада слід очікувати офіційного оголошення Константинополем конкретної дати скликання Об'єднавчого Собору Української Православної Церкви.

На ньому глави православних Церков Украіни – УПЦ (КП), УАПЦ і УПЦ (МП) – мають ухвалити рішення про об’єднання Церкви й обрати її Предстоятеля. Саме йому і дадуть Томос про автокефалію української православної Церкви.

Владу України на Синоді Вселенського Патріархату буде представляти заступник голови адміністрації президента Ростислав Павленко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/73675/

Следующая новость
Предыдущая новость

"Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины Самая вкусная пицца в Киеве с доставкой Тренды из девяностых - поясные сумки Как выбирать хорошее казино в 2019 году На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков

Публикации