Сьогодні у Львові стартує Генеральна асамблея Душпастирської ради Патріаршої курії УГКЦ, яка обговорить Патріарший Собор 2020 року

03.12.2019 5:04 0

Сьогодні у Львові стартує Генеральна асамблея Душпастирської ради Патріаршої курії УГКЦ, яка обговорить Патріарший Собор 2020 року

2-6 грудня 2019 року у Патріаршому домі у Львові відбудеться генеральна асамблея Душпастирської ради Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Душпастирську раду було створено у червні 2019 року. До складу ради входять структури Патріаршої курії, відповідальні за душпастирське служіння УГКЦ. Головним завданням Душпастирської ради є координація та уніфікація діяльності структур Патріаршої курії, які відповідають за пастирське служіння, продовження втілення в життя напрацювань робочої групи для впровадження Стратегії розвитку УГКЦ та інші завдання, окреслені у відповідному положенні.

25 жовтня верховний архиєпископ УГКЦ Святослав на зустрічі з владикою Кеном Новаківським, головою Душпастирської ради, представниками Патріаршої курії та іншими запрошеними учасниками заявив: «Потрібно поставити питання: якої Патріаршої курії, якого Патріаршого центру потребує наша Церква? Адже в цьому полягає головна ідея її реформування. Шукаючи відповіді на це питання, ми намагалися зрозуміти, яким чином варто будувати структури Патріаршої курії, щоб вони були каталізатором та інструментом для того, щоб усі наші єпархії та екзархати могли якомога ефективніше душпастирювати в усіх країнах, де є наша Церква».

За його словами, Душпастирська рада повинна бути координаційним органом, оскільки «ми повинні мислити глобально, а діяти локально», у кожній країні.

Голова Душпастирської ради владика Кен зазначив: «Ми перебуваємо в періоді, коли повинні докладати всіх зусиль до того, щоб організація та координація підготовки нашої генеральної асамблеї пройшли якомога краще... Знайте, що весь світ, вся УГКЦ, збереться у грудні у Львові і це будуть не просто координатори стратегії «Жива парафія», але, фактично, особисті радники Патріарха, які були ним же призначені, щоб дати йому експертну допомогу для виконання його пастирської місії у всьому світі».
Єпископ наголосив, що генеральна асамблея не буде схожою до звіту Патріаршої курії, а ця зустріч повинна бути кардинально іншою. «Генеральна асамблея повинна стати місцем, майданчиком для діалогу між Патріаршою курією та радниками із кожної єпархії із усього світу, включно із гостями, які прибудуть із країн, де поки що немає сформованих структур УГКЦ, до прикладу з Іспанії, Росії чи Білорусі. Разом з ними ми повинні зрозуміти, як маємо втілити пасторальний план нашої Церкви», — зауважив він.
Окремою темою асамблеї буде питання підготовки до Патріаршого Собору 2020 року. Він відбудеться з 26 по 29 серпня на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ». У рамках проведення Патріаршого Собору у кожній єпархії має відбутися свій Єпархіальний собор.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/78020/

Следующая новость
Предыдущая новость

Игумен УПЦ примет участие в вечере смеха Дипломная работа на заказ в Киеве Казино Поинт Лото для азартных онлайн игр на сайте tankionlinehackclub.com Что подарить иностранцу из сувениров? Отели с конференц залами в Киеве

Публикации