Сьогодні українська громада Страсбурґа переходить на григоріанський календар

12.02.2018 15:33 6

Сьогодні українська громада Страсбурґа переходить на григоріанський календар

Українська громада м.Страсбурґа, після попереднього опитування вірних, переходить на новий (григоріанський) календар у Літургійних Богослужіннях.

Календарне нововведення запропонував судовий вікарій єпархії Св. Володимира Великого УГКЦ о.Іван Дуфанець.

Перехід є попереднім, “ad exsperimentum”. Пробний термін застосування нового календаря у Богослужіннях триватиме 2 роки. У випадку позитивного досвіду застосування нового календаря, у 2020 році перехід відбудеться остаточно.

Дата переходу визначена на понеділок, 12 лютого 2018 р., у перший день Великого Посту за григоріянським календарем, повідомляє сайт єпархії Св. Володимира Великого у Парижі для українців греко–католиків у Франції, Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі та Швейцарії.

У Паризькій єпархії це вже друга громада, яка перейшла на григоріанський календар. Першою стали українці студенстського міста Лювен у Бельгії. Також громада м. Санліс має традицію святкувати Різдво Христове згідно з григоріанским та юліанським календарями, у питанні інших свят, вони дотримуються юліанського календаря.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/70071/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как обустроить узкую прихожую Лучшие подвесные потолки Как играть в виртуальном казино Кинг Православный сайт со всей необходимой информацией Онлайн запись на приём к репродуктологу

Публикации