Сьогодні розпочався візит Патріарха УГКЦ до Польщі

15.03.2018 11:34 6

Сьогодні розпочався візит Патріарха УГКЦ до Польщі

На запрошення Конференції Єпископату Польщі та Католицької Інформаційної Агенції 14 березня 2018 року з офіційним візитом до Польщі прибув Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У програмі візиту Предстоятеля УГКЦ є зустрічі із єрархами Римо-Католицької Церкви, представниками влади, журналістами ведучих церковних і світських часописів та телебачення. Одним із головних моментів перебування Глави УГКЦ у Польщі буде презентація його книжки-інтерв’ю «Діалог лікує рани», яка вийшла польською мовою у видавництві «Знак» у співпраці з Католицькою Інформаційною Агенцією. Презентація запланована у Варшаві та Кракові.

У перший день візиту Патріарх Святослав зустрівся із владикою Станіславом Ґондецкім, Архиєпископом і Митрополитом Познанським, який є також Головою Конференції Єпископату Польщі. У розмові взяли участь владика Євген (Попович), Архиєпископ і Митрополит Перемисько-Варшавський, владика Володимир (Ющак), Єпарх Вроцлавсько-Ґданський, та владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Глава УГКЦ обговорив із Головою Конференції Єпископату Польщі справи душпастирства вірних УГКЦ, які приїхали до Польщі на працю, а також шляхи співпраці і примирення українського і польського народів. Предстоятель УГКЦ подякував митрополиту Станіславу за сприяння польських єпископів у наданні можливості священикам УГКЦ служити Божественні Літургії для наших вірних у костелах.

Зі свого боку Голова Конференції Єпископату Польщі висловив вдячність Главі УГКЦ за старання у справі польсько-українського примирення.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/70435/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшая мужская обувь на любой случай Сварочные инверторы Edon Археологи виявили на Львівщині сліди монастиря княжих часів Очищение и минерализация воды Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным»

Публикации