Сьогодні кияни отримають Вифлеємський вогонь миру

15.12.2019 14:31 0

Сьогодні кияни отримають Вифлеємський вогонь миру

У неділю, 15 грудня, в Михайлівському соборі українські скаути-пластуни почнуть щорічну передріздвяну традицію розповсюдження Вифлеємського вогню миру - символу миру, любові та єдності. Про це повідомляє Інтерфакс.

Вифлеємський вогонь миру пластуни привезуть з Відня, де щороку 14 грудня відбувається міжнародна передача Вогню скаутам світу.

"Поширення Вифлеємського вогню миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа", зазначається на сторінці організації "Пласт - український скаутинг" в Facebook.

Першими в Україні Вогонь миру отримають кияни, а потім він вирушить до інших міст.

Вже 21-й рік пластуни поширюватимуть його як символ миру, єдності та любові громадам міст, лікарням, школам, дитячим будинкам.

П'ятий рік Вогонь поширюється в зону бойових дій на сході України. Крім символічного вогню, пластуни передадуть і різдвяні подарунки захисникам.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78190/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как жить без ограничений Особенности складских тележек Архієпископ Російської єпархії Вірменської Апостольської Церкви відсвяткував у Криму 300-річчя єпархії Онлайн скупка антиквариата - классическое искусство в виртуальной эпохе Церкви розпочали благодійні акції для школярів з малозабезпечених родин

Публикации