Сьогодні - День пам'яті та примирення

08.05.2019 22:28 9

8 та 9 травня в Україні, як і у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Президент України відзначив, що саме в ці дні гранично ясно, що для України побажання миру є найголовнішим. Він підкреслив, що незгасна людська пам’ять про колосальні жертви Другої світової, про тисячі дощенту зруйнованих міст і десятки тисяч спалених сіл вкотре застерігає світ від небезпеки повторення цієї жахливої катастрофи, передає Укрінформ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/75707/

Следующая новость
Предыдущая новость

Отопительные приборы для каждого дома Играйте в слоты без регистрации Качественная косметика Faberlic со скидками в Беларуси Бездепозиты и онлайн казино с украинской пропиской рекламирует портал Playmaxima Использование микротоков для лица

Публикации