Сьогодні в урочищі Гурби перепоховають знайдені рештки вояків УПА

27.10.2019 2:48 0

Сьогодні в урочищі Гурби перепоховають знайдені рештки вояків УПА

У п'ятницю, 25 жовтня, о 13 годині на Рівненщині в урочищі Гурби, що у Здолбунівському районі, на території Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах відбудеться церемонія перепоховання вояків УПА.

Про це повідомляє сайт Інституту національної пам’яті.

Нагадаємо, віднайдені рештки восьми бійців УПА, які загинули в боротьбі з частинами НКВС у 1944 році, були знайдені влітку 2019 року на території Дубенського району неподалік урочища Гурби. Пошукові роботи відбулися під час проведення експедиції, організованої Українським інститутом національної пам'яті та комунальним підприємством Львівської обласної ради з питань здійснення пошуку поховань учасників національно-визвольних змагань та жертв воєн, депортації і політичних репресій «Доля».

Відтак, їх останки перепоховають в крипти Меморіалу «Герої Гурбенської битви».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/77558/

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональная организация безопасности в Киеве На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой" Достойная старость в специализированном пансионате Заказ ежедневников с логотипом Обезболивающие средства Goochie

Публикации