США підтримують надання Україні Томосу про автокефалію, - посол

03.08.2018 10:38 6

США підтримують надання Україні Томосу про автокефалію, - посол

У США підтримують надання Томосу про Єдину помісну Українську православну церкву. Про це посол України в Сполучених Штатах Америки Валерій Чалий заявив в інтерв'ю "Укрінформу", повідомляє РБК-Україна.

Він розповів, що Україна має консолідовану підтримку православних церков, по суті, всього Західного півкулі.

"Питання релігії й церкви не є тією сферою, де державні структури безпосередньо впливають на рішення. Цим займаються саме релігійні організації. І ми маємо консолідовану підтримку православних церков, по суті, всієї Західної півкулі. І я дуже вдячний за позицію Української Православної Церкви США, за лідерство митрополита Антонія і архієпископа Даниїла, за єдність, яка була продемонстрована буквально днями під час відзначення 100 років заснування УПЦ в Америці. Там були присутні члени Константинопольського Синоду, представники автокефальних церков різних країн, і у мене склалося дуже позитивне враження після спілкування з ними", - повідомив Чалий.

Очевидно, що УПЦ США підтримує це питання, хоча дискусії були, але зараз вони завершилися, і ми отримали повну і потужну підтримку, заявив посол.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/72073/

Следующая новость
Предыдущая новость

Золотые крестики в Украине со скидкой Большой выбор качественных электрокаминов от мировых производителей Табак высокого качества для кальяна от надежного производителя Вже чотири виробники халяльної курятини присутні на вітчизняному ринку На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь

Публикации