США підтримують надання Україні Томосу про автокефалію, - посол

03.08.2018 10:38 6

США підтримують надання Україні Томосу про автокефалію, - посол

У США підтримують надання Томосу про Єдину помісну Українську православну церкву. Про це посол України в Сполучених Штатах Америки Валерій Чалий заявив в інтерв'ю "Укрінформу", повідомляє РБК-Україна.

Він розповів, що Україна має консолідовану підтримку православних церков, по суті, всього Західного півкулі.

"Питання релігії й церкви не є тією сферою, де державні структури безпосередньо впливають на рішення. Цим займаються саме релігійні організації. І ми маємо консолідовану підтримку православних церков, по суті, всієї Західної півкулі. І я дуже вдячний за позицію Української Православної Церкви США, за лідерство митрополита Антонія і архієпископа Даниїла, за єдність, яка була продемонстрована буквально днями під час відзначення 100 років заснування УПЦ в Америці. Там були присутні члени Константинопольського Синоду, представники автокефальних церков різних країн, і у мене склалося дуже позитивне враження після спілкування з ними", - повідомив Чалий.

Очевидно, що УПЦ США підтримує це питання, хоча дискусії були, але зараз вони завершилися, і ми отримали повну і потужну підтримку, заявив посол.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/72073/

Следующая новость
Предыдущая новость

Широкий ассортимент качественных запчастей Смартфоны в СитиКом – большой выбор, доступные цены На круглому столі в СБУ священик УПЦ КП говорив про загрози від УПЦ (МП) Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков!

Публикации