США про Голодомор: Сьогодні Росія знову намагається знищити українську індентичність

24.11.2018 13:01 3

США про Голодомор: Сьогодні Росія знову намагається знищити українську індентичність

Офіційний Вашингтон вшановує 85-ті роковини Голодомору, спричиненого режимом Сталіна, підкресливши, що Кремль досі намагається зруйнувати українську самоідентичність.

Про це йдеться в офіційній заяві Державного департаменту США, повідомляє Українська правда.

"Цього місяця ми приєднуємось до українців по всьому світу у вшануванні 85-тих роковин Голодомору, коли мільйони невинних українців були навмисно заморені голодом до смерті режимом Йосифа Сталіна", - сказано в документі.

У Держдепі підкреслили, що Радянський Союз здійснив варварське захоплення української землі та забрав врожай з навмисною політичною метою - підкорити український народ і націю.

"Сьогодні українці знову вмирають в результаті намагань Росії знищити їхню ідентичність і західні прагнення народу України. Російська агресія, що триває на сході України, спричинила понад 10 тисяч смертей. Тим не менше, Росія не переможе незламний український дух, так само як і не задушить прагення українців до кращого майбутнього", - заявили у Держдепі США.

У документі вказнано, що, вшановуючи мільйони невинних жертв Голодомору, США підтверджують непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та право українців обирати свій власний шлях.

США про Голодомор: Сьогодні Росія знову намагається знищити українську індентичність

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/73653/

Следующая новость
Предыдущая новость

Природа вирусного гепатита С, комплексная терапия с применением индийских дженериков Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 Русский язык - самый привычный и самый сложный школьный предмет Мезотерапия лица и тела Священики УПЦ спільно з волонтерами забезпечили п’ять підрозділів ЗСУ ліками

Публикации