США передали Ізраїлю 800-річний юдейський манускрипт

26.09.2017 20:54 0

США передали Ізраїлю 800-річний юдейський манускрипт

CША передали Національній бібліотеці Єрусалиму книгу святкових молитов, створену в XIII столітті в Каталонії. Книга на 154 сторінки була написана від руки й містить рідкісні ілюстрації, повідомляє УНІАН-релігії з посиланням на проект "Єврейські новини".

В кінці XV століття євреям наказали терміново покинути землі Іспанії і Португалії, і чергові господарі цієї книги, очевидно, були в числі вигнаних. Вони забрали книги з собою, і з ними вона пройшла шлях через Італію і Грецію в Німеччину.

США передали Ізраїлю 800-річний юдейський манускрипт

Під час Другої світової війни манускрипт з пергаментними сторінками зник і з'явився тільки в 1984 році - на аукціоні. Американські меценати Людвіг і Еріка Джессельсони купили книгу і пожертвували її Національній бібліотеці Єрусалиму. Це єдина молитовна книга з мікрографіями - орнаментами та малюнками з літер єврейського алфавіту. Вірші у книзі написані видатними єврейськими поетами Іегудой Галеві і Авраамом ібн Езрою.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/68374/

Следующая новость
Предыдущая новость

Видання про священиків з родини Гузарів презентували в Коломиї Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене Корейские бб-крема - растущая популярность среди украинок! Увлекательная игра на зеркале без блокировок Изготовление любых видов наружной рекламы

Публикации