США офіційно відреагували на отримання Україною Томоса

12.01.2019 3:32 3

США офіційно відреагували на отримання Україною Томоса

Сполучені Штати вважають вручення Томосу про автокефалію Православної Церкви України від 6 січня "історичним досягненням у прокладанні Україною власного шляху в майбутнє".

Про це йдеться в заяві державного секретаря США Майкла Помпео, повідомляє прес-служба Держдепартаменту США.

"У цей доленосний момент Сполучені Штати підтверджують свою незмінну підтримку суверенної, незалежної України", - йдеться в заяві Помпео.

За його словами, США "зберігають свою тверду позицію на підтримку релігійної свободи, включно із свободою для релігійних громад керувати своїми церковними справами згідно із своїми переконаннями, без зовнішнього втручання".

"Ми вітаємо слова Митрополита Епіфанія про те, що Православна Церква України відкрита для всіх православних віруючих", - додали у відомстві.

У США також закликали урядовців та церковних ієрархів обстоювати толерантність і повагу до свободи представників усіх конфесій сповідувати релігію за своїм вибором. Про це інформує «Українська правда».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/74253/

Следующая новость
Предыдущая новость

Настоящее масло тмина по выгодной цене В Херсоне при участии властей открыли мемориал рабби Гилеля из Парича Природа вирусного гепатита С, комплексная терапия с применением индийских дженериков Єпископ УПЦ КП передав тренажери в обласний центр реабілітації дітей Лазерные станки для любых целей

Публикации