США не втручаються в рішення щодо томосу про українську автокефалію, але підтримають його, коли воно буде ухвалене

13.09.2018 14:54 0

США не втручаються в рішення щодо томосу про українську автокефалію, але підтримають його, коли воно буде ухвалене

Браунбкек висловив думку, що перед Україною стоїть «велике завдання» – питання створення української помісної православної Церкви. Посол додав, що Вашингтон, попри невтручання в ситуацію на етапі ухвалення рішення, готовий допомогти втілити його в життя.
«Коли таке рішення буде ухвалене, ми його підтримаємо, і, якщо можемо бути корисними на етапі його імплементації, ми будемо раді допомогти», – запевнив він.
Своєю чергою, Андрій Парубій нагадав, що питання створення незалежної церкви напряму пов’язане з безпекою України як держави в контексті збройної агресії.
«Сама ідея «русского мира», якою (президент Росії Володимир – ред.) Путін виправдовує свою експансію, почала проводитись через храми Московського патріархату», – наголосив голова Верховної Ради.
Перед цим Браунбек зустрівся з президентом України Петром Порошенком та низкою інших посадовців.
Окрім України, Сем Браунбек планує відвідати Польщу та Узбекистан.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Играть на выгодных условиях в Пин Ап казино Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини Алматы – удивительный город контрастов Как бороться с детскими страхами? Утепление фасада дома пенопластовыми листами – самый оптимальный способ

Публикации