США не виключають, що допомагатимуть лише тим країнам, де існує свобода віросповідання

14.11.2019 5:10 0

США не виключають, що  допомагатимуть лише тим країнам, де існує свобода віросповідання

Білий дім розглядає можливість зв'язати надання іноземної допомоги тій чи іншій країні з тим, як її влада ставиться до релігійних меншин, які проживають на території держави. Про це повідомила газета Politico з посиланням на свої джерела в адміністрації США, інформує Сегодня.

За їхніми відомостями, розробка такого президентського указу перебуває на ранній стадії. Очікується, що пропозиція буде поширюватися на гуманітарну допомогу, але вона може охопити й військову. Ініціативу обговорюють співробітники Ради національної безпеки і Ради з внутрішньої політики при Білому домі, Держдепартаменту та апарату віце-президента. "Віце-президент Майкл Пенс завжди радий підтримати релігійну свободу як тут, у себе вдома, так і за кордоном", – повідомила ЗМІ прес-секретар Пенса Кеті Уолдмен.

Пропозиція, що розглядається, може істотно змінити розподіл допомоги в усьому світі. Джерело видання повідомило, що влада вивчає можливість використовувати оцінки Комісії США з міжнародної релігійної свободи. До списку комісії з "країнами, які викликають особливе занепокоєння" входять як союзники США (в особі Саудівської Аравії), так і противники (наприклад, Іран). До того ж комісія стурбована ситуацією зі свободою віросповідання в таких країнах, як В'єтнам, Єгипет, Індія, Ірак, Китай і Туреччина. До того ж, зазначає газета, на можливість надання допомоги буде впливати і такий фактор, як боротьба з торгівлею людьми. Через те, що багато важливих деталей ініціативи обговорюється, вказує видання, Трампа поки ще не ознайомили з нею.

У вересні на заході, що проходив на полях Генасамблеї ООН, присвяченому релігійним свободам, Трамп оголосив, що влада США додатково виділить 25 млн доларів на захист свободи віросповідання та релігійних об'єктів в усьому світу. Американський лідер також закликав всі країни світу поважати право на свободу віросповідання. З його слів, "80% світового населення живе в країнах, де релігійна свобода перебуває в значній небезпеці або навіть оголошена поза законом".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/77785/

Следующая новость
Предыдущая новость

Игровые автоматы Super Slots для начинающих и профессионалов Ігрові автомати на гроші Получение кредита по выгодным условиям Где купить гель Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel по выгодной цене Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту

Публикации