США закликали Росію припинити переслідування "Свідків Єгови"

17.11.2019 11:43 0

Сполучені Штати Америки наполягають на тому, щоб Росія дотримувалася свобод віросповідання і припинила переслідування релігійної організації "Свідків Єгови", повідомляє в Twitter Посольство США в РФ, пише Дзеркало тижня.

"Росія повинна дотримуватися взятих на себе міжнародних зобов'язань щодо поваги до свободи віросповідання та припинити політично вмотивовані затримання, рейди і переслідування "Свідків Єгови" та інших мирних релігійних груп", - йдеться в повідомленні.

В РФ поняття екстремізму визначають недостатньо чітко, що дозволяє владі переслідувати за релігійну діяльність, яка не має відношення до політики. Зокрема, у 2017 році організацію "Свідки Єгови" Верховний суд Росії визнав екстремістською. З тих пір послідовники цієї течії піддаються переслідуванню, а вартість конфіскованої церковної власності досягла 90 мільйонів доларів.

"Свідки Єгови" уникають підпорядкування державі, відмовляються від військової служби, не голосують і розглядають Бога як єдиного істинного лідера. Рейди проти них пройшли в 40 регіонах Росії.

Правозахисники часто критикують Росію за порушення релігійних свобод у зв'язку з забороною діяльності організації.

Раніше Комісія США з міжнародної релігійної свободи представила доповідь про свободу віросповідання у світі. Автори документа закликають ввести нові обмеження щодо Росії з-за порушень релігійних свобод.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/77834/

Следующая новость
Предыдущая новость

Перевозка грузов в самые короткие сроки Православный сайт со всей необходимой информацией Медицинская книжка для вашего трудоустройства Еврейская шакшука на завтрак - это то, что от вас точно не будут ждать ваши близкие Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов

Публикации