Сумська єпархія УПЦ співорганізувала благодійний концерт, на якому зібрали 47000 грн для онкохворих дітей

24.03.2018 0:05 9

Сумська єпархія УПЦ співорганізувала благодійний концерт, на якому зібрали 47000 грн для онкохворих дітей

Організатором концерту став колектив Сумського вищого училища мистецтв та культури ім. Д.С.Бортнянського на чолі з директором Надією Гринь. В концертній програмі взяли участь відомі творчі колективи обласного центру, академічний хор училища, оркестр народних інструментів, вокальні ансамблі і окремі солісти, а також виконавці не лише з Сум, але й з інших держав, зокрема, зі Східної Африки.
На початку концерту до присутніх звернулися секретар Сумської єпархії протоієрей Георгій Тарабан, який передав архіпастирське благословення від архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія.
У фойє Палацу культури діяла благодійна виставка-ярмарок, було проведено аукціон. Вихованці парафіяльних недільних шкіл, а також навчальних закладів обласного центру, творчих колективів, виставили свої художні роботи, які можна було отримати в обмін на добровільну пожертву до спеціальної скриньки з логотипом акції. Волонтери з єпархіального сестринства милосердя напекли та оздобили пісне печиво, різні кулінарні вироби. Усім бажаючим були запропоновані чай та кава.
Під час проведення концерту велась пряма трансляція на телеканалі "UA:СУМИ".
Проведено збір благодійних пожертв, загальна сума яких склала 47 тисяч гривень. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на цілі акції.
На лікуванні у відділенні онкогематології наразі перебувають 30 пацієнтів. Витрати на лікування однієї дитини становлять в середньому 80-100 тисяч доларів. Головною метою благодійної акції «До Світлого Дня – світлі вчинки» 2018 року є придбання необхідних медичних препаратів, якими не забезпечене відділення. Враховуючи успішний досвід проведення акції у попередні роки та зважаючи на серйозність проблеми росту онкозахворювань у регіоні, філія ПАТ «НСТУ «Сумська регіональна дирекція» та Сумська єпархія УПЦ (МП) звертаються до всіх небайдужих із проханням взяти участь в акції милосердя. Кошти для допомоги онкохворим дітям можна перерахувати на рахунок:
Благодійний рахунок:
Сумська єпархія УПЦ код 22596097
в ПАТ “Укрсоцбанк” м.Київ МФО 300023
р/р 26004000069613
Для лікування онкохворих дітей Сумщини

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить православные четки из настоящего камня? Лечебный массаж Киев левый берег Казино, которое не может вам не понравиться Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 Приметы на свадьбу что можно что нельзя

Публикации