Сумська єпархія УПЦ (МП) та журналісти зібрали понад 800 тис грн для онкохворих дітей

15.04.2018 11:14 18

Сумська єпархія УПЦ (МП) та журналісти зібрали понад 800 тис грн для онкохворих дітей

11 квітня 2018 року в актовій залі Сумського єпархіального управління УПЦ (МП) відбулася прес-конференція для ЗМІ з приводу підведення підсумків збору коштів в рамках Восьмої благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини “До Світлого Дня – світлі вчинки”, повідомляє "Релігія в Україні".

Прес-секретар єпархії протоієрей Георгій Тарабан привітав присутніх від імені архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія (Гутченка) та подякував усім, хто долучився до акції. Співорганізатори розповіли про особливості перебігу акції 2018 року та відповіли на запитання журналістів.

Загальна сума коштів, зібраних у рамках акції у 2018 році становить 867 211 гривень — це майже на сто тисяч гривень більше ніж торік. Минулого року було зібрано 784 892 гривень.

Оргкомітет формує список медичних препаратів, які буде придбано за зібрані кошти та передано до відділення онкогематології СОДКЛ для лікування маленьких пацієнтів.

Наймасштабніша благодійна акція в Сумській області організовується і проводиться Сумською єпархією УПЦ (МП) та філією ПАТ «Національна Суспільна телекомпанія України» «Сумська регіональна дирекція» до свята Воскресіння Христового з 2011 року.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/70808/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить диплом техникума или ВУЗа Ритуальный транспорт в Киеве Оригинальные изделия Adidas Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців FoodEx - правильне харчування з доставкою додому

Публикации