Суд у справі незаконного МАФу біля Десятинки знову перенесли

19.06.2018 20:13 6

Засідання Київського окружного адміністративного суду у справі № 826/2997/18 за позовом Національного музею історії України до державного реєстратора з вимогою скасувати рішення про реєстрацію прав на нерухоме майно релігійної громади Десятинної церкви, вже вдруге перенесено, повідомляє власкор РІСУ.

Це вже вдруге, коли засідання суду переноситься з причини перебування судді Аблова Є.В. на лікарняному. Перший раз слухання по справі перенесли 29 травня на 19 червня. Наразі невідомо, на яку дату перенесено сьогоднішнє засідання. До цієї справи також додали і позов, який подав нардеп Ігор Луценко проти державного реєстратора. Тобто фактично слухається справа за позовом двох суб’єктів до одного відповідача.

Нагадаємо, що мова йде про незаконно збудований МАФ біля фундаментів Десятинної церкви на території національного заповідника. Також нещодавно з території Музею прибрано незаконно встановлені будівельні вагончики, які належали громаді УПЦ (МП). Настоятеля «Десятинного монастиря» архимандрита Гедеона підвищено до рівня єпископа.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/71521/

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональный ремонт обуви SlotoKing – позитивное казино для выигрышей Преимущества развивающих деревянных игрушек Выбрать спиннинг Игровые аппараты Вулкан 777

Публикации