Суд постановив повернути українське громадянство проросійському єпископу УПЦ МП Гедеону

19.09.2019 16:19 0

Суд постановив повернути українське громадянство проросійському єпископу УПЦ МП Гедеону

Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав Державну міграційну службу повернути українське громадянство єпископу Української Православної Церкви Московського Патріархату Гедеону (Юрій Харон).

Про це йдеться у постанові суду, інформує theБабель.

Суд зобов’язав посадових осіб Управління ДМС у Волинській області внести у відповідні реєстри інформацію про скасування рішення про позбавлення громадянства Харона та відшкодувати йому грошові витрати на судовий збір.

Як інформувала РІСУ, у лютому 2019 року Єпископа УПЦ МП Гедеона (Харона) не пустили в Україну, коли він прилетів міжнародним рейсом в аеропорт Бориспіль. У відомстві уточнили, що єрарха не пропустили через проблеми з документами, зокрема, наявності громадянства декількох країн.

Спікер ДПС Олег Слободян написав у своєму Facebook, що Гедеон прибув рейсом з Франкфурта і був затриманий.

"Відносно даного громадянина прикордонники виконали доручення одного з правоохоронних органів і вилучили його український закордонний паспорт, оскільки у даної особи є громадянство кількох країн", - уточнив він.

Слободян додав, що затриманий "займається антиукраїнською пропагандою і є активним адептом "русского мира".

Читайте також:

  • «Десятинний» МАФ: хроніка церковного рейдерства

  • «Житіє моє…»: декілька уточнень до біографії нового єпископа УПЦ (МП)

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/77199/

Следующая новость
Предыдущая новость

Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол Какие ледоходы рекомендуют старикам и женщинам? Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ Красивый книжный переплет с гарантией Мобильные бетонные заводы

Публикации