Суд на Вінниччині відмовився карати "колорадського" священика УПЦ (МП)

03.07.2018 10:33 0

Суд на Вінниччині відмовився карати

Постановою Немирівського районного суду Вінницької області закрито провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно священика УПЦ (МП) Дмитра Курмоярова за фактом демонстрації георгіївської стрічки. Про це інформує Depo.Вінниця із посиланням на відповідний документ у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Провадження у справі закрили, оскільки закінчилися строки притягнення до адміністративної відповідальності.

"На час розгляду справи, 24 травня 2018 року, вже закінчився 3-місячний строк, не пізніше якого може бути накладено адміністративне стягнення", - йдеться у постанові.

Як відомо із матеріалів справи, правоворушник використовував зображення георгіївської стрічки у своєму профілі соціальної мережі Facebook. Адміністративний протокол на Дмитра Курмоярова склали за частиною першою статті 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення: виготовлення та пропаганда георгіївської стрічки.

Протокол на монаха-блогера складали 7 лютого 2018 року, до суду протокол надійшов 15 лютого. Потім суддя повернула матеріали в поліцію, бо, нібито, районний суд не уповноважений розглядати таку категорію справ.

5 травня 2018 року протокол разом із доданими матеріалами знову повернувся до Немирівського райсуду, а 16 травня було визначено суддю, яка розглядатиме цю справу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/71690/

Следующая новость
Предыдущая новость

Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим Оформление патента на работу иностранцам в Москве Угловые кухни: индивидуальное производство мебели под заказ Качественная печать картин на холсте с доставкой

Публикации