Суд знову переніс розгляд справи про знесення каплиці УПЦ біля фундаменту Десятинної церкви

21.09.2018 13:35 0

Суд знову переніс розгляд справи про знесення каплиці УПЦ біля фундаменту Десятинної церкви

У судовому засіданні представниця одного з відповідачів у справі, Міністерства юстиції, Оксана Кривов’яз заявила, що реєстрація цієї будівлі була здійснена з порушеннями, але претензія має висуватися не до міністерства, а до державного реєстратора (другого відповідача в справі).
Після цього представник громади Десятинного монастиря УПЦ (Московського Патріархату), яка в справі є третьою особою, захотів надати письмові пояснення. Через це суд ухвалив перенести засідання на початок жовтня.
Нагадаємо, що 10 вересня суддя Київського окружного суду переніс засідання у резонансній справі щодо каплички УПЦ (МП) біля Національного історичного музею. Причина переносу засідання - представники УПЦ (МП) не встигли ознайомитись з матеріалами справи. Тоді ж з'ясувалося, що намісник Десятинного монастиря письмово погрожував позивачу "прокляттям до семи поколінь".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лак для паркета от компании «Мастер Паркет» Календарь православных праздников на апрель 2018 Офисная мебель для руководителя - приобретайте лучшее без ограничений! Твойслот как один из информационных азартных ресурсов Что игорный бизнес дал государству в 2021 году и чего от него ожидать в 2022?

Публикации