Суд виправдав київського священика, який викопав з могили тіло своєї дружини

22.12.2017 21:38 33

Суд виправдав київського священика, який викопав з могили тіло своєї дружини

Дарницький районний суд Києва виправдав і визнав невинним священика Миколи Наслудова, обвинуваченого в тому, що викопав труп своєї дружини і виставив його для поклоніння в церкві у селищі Бортничі у Дарницькому районі Києва. Про це йдеться у вироку суду, повідомляють Українські Новини.

Настоятель зраму на території Покровської парафії Української Православної Церкви (Московського Патріархату) звинувачувався в тому, що 14 лютого 2015 року близько 3:00 поглумився над місцем поховання своєї дружини, розкопавши могилу.

Надалі, продовжуючи свої злочинні дії, він незаконно перемістив труп в приміщення церкви, де в період з 14 по 26 лютого 2015 року спільно з невстановленими особами проводив наругу над тілом померлої і проводив над ним незаконні і неканонічні обряди.

Таким чином, Наслудов звинувачувався в тому, що він, діючи за попередньою змовою з групою осіб, умисно вчинив наругу над місцем поховання, наруга над тілом (останками) померлої, а також незаконно заволодів тілом (останками) померлої, і його дії кваліфіковані за ч . 3 ст. 297 Кримінального кодексу.

В судовому засіданні обвинувачений від дачі показань відмовився.

Разом з тим в судових дебатах і останньому слові свою провину категорично заперечував, запевняючи, що ніякої наруги над місцем поховання і тілом померлої не здійснював.

Він зазначив, що дочка померлої надала свій дозвіл, щоб труну матері перепоховали, оскільки виявилося, що тіло знаходиться поруч з грунтовими водами і існує небезпека для людей.

За його словами, коли викопали труну, то було вирішено зробити саркофаг для останків померлої.

"Хто саме викопав тіло, він не знає, ніяких обрядів він не проводив. Оскільки був піст, і він не міг вирішити питання з саркофагом відразу - тіло знаходилося в приміщенні", - сказано у вироку.

Суд також звернув увагу, що дочка померлої відмовилася від претензій до підсудного.

"Труна матері стояла не в тому приміщенні, де проводилися служби. (Дочка) вважає, що поклоніння це не знущання. Не встигли перепоховати, оскільки саркофаг не встигли виготовити. Вважає, що наруга над тілом матері зробили працівники міліції", - сказано в судовому рішенні.

У той же час, УПЦ (МП) надала суду довідку, що обвинувачений священик здійснює свою діяльність з порушенням церковно-канонічних норм і державних законів, організувавши деструктивну секту з елементами православ'я.

У свою чергу суд вирішив, що сторона обвинувачення не довела причетність Наслудова до наруги над могилою дружини.

Також суд зазначив, що протокол обшуку був неналежним чином оформлений співробітниками міліції.

Суд вирішив визнати священика повністю невинним і виправдати.

У лютому 2015 року правоохоронці затримали настоятеля храму в Бортничах, викопали труп дружини і виставив його в приміщенні церкви для поклоніння прихожанами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/69470/

Следующая новость
Предыдущая новость

Продажа биокаминов, сделанных в Украине Тонировка окон в Киеве SMM продвижение Какими особенностями обладают современные ноутбуки? Разработка мобильных приложений для отелей

Публикации