Судочинство УГКЦ презентували в Римі

16.12.2017 16:14 0

Судочинство УГКЦ презентували в Римі

13 листопада 2017 року в Римі (Італія) відбулася міжнародна наукова конференція з канонічного права під назвою «Quaestiones Quaedam: два роки з набрання чинності Motu Proprio Mitis & Misericors Iesus». Організаторами конференції виступив Папський Східній Інститут.

Від УГКЦ з доповіддю на тему «Трибунали Української Греко-Католицької Церкви після реформи подружніх процесів 2015 року: практичні аспекти і виклики на майбутнє» виступив о. д-р Віталій Токар, суддя Трибуналу Верховного Архиєпископа УГКЦ. У своїй доповіді о. Віталій представив систему і структуру судочинства УГКЦ до і після реформи, проаналізував зміни, які відбулися в УГКЦ після набрання чинності Motu Proprio Mitis & Misericors Iesus, окреслив практичні труднощі та виклики, які стоять перед церковними трибуналами.

В конференції взяли також участь Ї.В. Тетяна Іжевська, Надзвичайний і Повноважний Посол України при Святому Престолі і Суверенному Мальтійському Ордену, о. лій. Роман Дучтак, судовий Вікарії Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії та ліц. Андрій Ханас, суддя Львівської архиєпархії УГКЦ, студенти канонічного права Української Папської Колегії св. свщмч. Йосафата.

Заключне слово робочих засідань мав Й.Е. Монс. Піо Вітторіо Пінто, Декан Апостольського Трибуналу Римської Роти. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/69403/

Следующая новость
Предыдущая новость

Варенье из лепестков чайной розы Бесплатные игровые автоматы в казино Выгодные тарифы на поставки интернета в Киеве В Славянске готовится 10-я школа миссионеров-прифронтовиков Быстрая доставка вкусной еды на дом

Публикации