Стіну Плачу готують до свята Песах

23.03.2018 19:16 3

Стіну Плачу готують до свята Песах

Традиційно, до свята Песах, із Західної Стіни, також відомої як Стіна Плачу, витягають молитовні записки, вкладені туди протягом усього року мільйонами прочан, євреїв і неєвреїв, з усього світу, і готують Стіну до свята Виходу і Визволення. Ці роботи проходять під контролем Головного рабина Західної Стіни і Святих Місць Шмуеля Рабиновича. Про це повідомляє сайт єврейської громади Дніпра.

4 нісана (21 березня), рано вранці, спеціально підготовлені робітники вилучають записки зі стіни, потім їх відвезуть на Еліонскую гору, де вони будуть поховані за єврейською традицією.

Щороку в Стіну Плачу поміщають мільйони прохань і записок від молільників, а також співробітників Фонду Спадщини Західної Стіни (The Western Wall Heritage Foundation), яким їх надсилають через інтернет, факс і звичайну пошту.

У понеділок, 2 квітня (17 нісана), на площі перед Західної Стіною пройде традиційний обряд Благословення Коенами. У ньому візьмуть участь десятки тисяч паломників і сотні Коенів, а також в ньому візьмуть участь Головні рабини Ізраїлю і рабин Західної Стіни і Святих Місць.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70558/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как купить кондиционер и не ошибиться с выбором У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому Стоматологическая помощь с помощью современных технологий в Киеве Самая вкусная пицца в Киеве с доставкой Рюкзаки для всей вашей семьи

Публикации