Студенти УКУ запропонували розвивати громадські сортувальні відходів у Львові

14.11.2019 13:11 0

Студенти УКУ запропонували розвивати громадські сортувальні відходів у Львові

Серед цьогорічних проєктів, що пройшли на голосування для підтримки Громадським бюджетом Львова, відзначений проєкт студентів УКУ. У ньому третьокурсник програми «Етика-Політика-Економіка», голова ГО «Зелена коробка» Ілько Петрик пропонує підтримати розвиток мережі громадських сортувалень у місті.

Команда «Зеленої коробки» ще з 2016 року утвердила свою активну позицію, тож зараз має намір розширюватися, адже серед львів’ян знайшлося чимало прихильників свідомого мислення. Представники ГО пропонують мешканцям міста підтримати свій новий екопроєкт.

Ілько Петрик розповідає: «Ми бачимо, що наша сортувальня на Підзамчому має великий попит – до нас приходять уже близько тисячі п’ятсот сімей. Саме тому ми подали свою ідею до розгляду Громадського бюджету, щоб на вул. Панаса Мирного реалізувати сортувальню та створити зручний екопростір для більшої кількості жителів міста».

Нова сортувальня буде розміщена поблизу Сихова, що дозволить тутешнім жителям приносити зібрані вдома відходи на переробку без потреби їздити до іншого району міста. Крім того, цей простір стане ще й можливістю здавати речі на обмін, долучатися до просвітницьких тематичних заходів.

Довідка

«Зелена коробка» існує у Львові вже четвертий рік. Це соціальне підприємство, що надає мешканцям міста можливість зручно сортувати відходи. Команді засновників ГО допомагають волонтери, що виконують і просвітницьку роботу: під час кожного візиту відвідувачів до сортувальні підказують, як розпізнати різні типи матеріалів, які типи сміття підлягають переробці та яких слід уникати через неможливість піддати їх вторинному використанню.

Окрім прийому відходів та просвітницької мінілекції, у «Зеленій коробці» пропонують придбати допоміжні інструменти для полегшеного сортування вдома чи на роботі, наприклад, картонні бокси для різних типів сміття, а також товари, виготовлені з вторинної сировини.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77802/

Следующая новость
Предыдущая новость

Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать Купівля, продаж та оренда землі в Україні В Одесі священик УПЦ КП взяв участь у презентації фотовиставки та книги «Якби не війна» Выбирайте лучшее, выбирайте металлочерепицу от завода «КМ» Букмекерская контора, которая предоставляет выгодные условия

Публикации