Структура РПЦ причетна до розкрадання $500 мільйонів, виділених на військові заводи у Венесуелі

07.08.2018 19:23 0

Структура РПЦ причетна до розкрадання $500 мільйонів, виділених на військові заводи у Венесуелі

У Головному управлінні МВС у Московській області порушено кримінальну справу стосовно 69-річного Миколи Масляєва, колишнього гендиректора АТ “Конструкторське бюро автоматичних ліній імені Л.Н. Кошкіна” (КБАЛ, входить в держкорпорацію “Ростех”). Його підозрюють у великій розтраті грошей, виділених на будівництво збройових заводів у Венесуелі.

Як повідомляє 3 серпня “NewsRu.Com”, в злочинній схемі з виведення коштів була задіяна структура РПЦ, інформує Релігійна правда.

Будівництво патронного заводу в Венесуелі, переговори про який велися з 2001 року, після приходу до влади Уго Чавеса, могло стати першим успішним зарубіжним проектом КБАЛ.

У 2006 році контракт був підписаний. Російська сторона обіцяла побудувати під ключ два заводи – по ліцензійному виробництву автоматів АК-103 і патронів калібру 7,62 мм до них. Загальна сума двох укладених в липні 2006 року контрактів на створення заводів склала 474 мільйона доларів.

До кінця 2012 року, коли 98% обіцяних венесуельцями грошей вже були виплачені, а Уго Чавес перебував у важкому стані після операції, будівництво об’єкта практично зупинилося.

У зв’язку з припиненням будівництва на об’єкті виявилися затоплені колодязі, інженерні мережі та підвальні приміщення. Бетонні підлоги одного з корпусів мали наскрізні тріщини. В іншому корпусі було виявлено вимивання грунту з-під будівлі зливовими водами.

За словами колишнього фінансового директора компанії, яка будувала заводи, Ірини Помещікової, в схемі виведення грошей брала участь Екатеринбурзька єпархія РПЦ, з якою був укладений, а потім розірваний договір підряду.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/72116/

Следующая новость
Предыдущая новость

Химчистка салона автомобиля Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви На Чернігівщині село проголосило перехід з Московського Патріархату в Київський Куда лучше отправиться отдыхать туром? Формы и сопутствующие материалы для садовой дорожки

Публикации