Створено 3D-зображення Ісуса Христа на основі Туринської Плащаниці

30.03.2018 13:44 15

Створено 3D-зображення Ісуса Христа на основі Туринської Плащаниці

Джуліо Фанті, який викладає методологію вимірювань в університеті Падуї, вивчав Туринську Плащаницю протягом декількох років. Минулого тижня він представив 3D-зображення, отримане в результаті вимірів, повідомляє УНІАН.

"Відтепер Ісуса Христа слід подавати з урахуванням цієї роботи", - сказав Фанті.

Згідно з дослідженнями, Ісус Христос був людиною надзвичайної краси. Високого зросту й прекрасної статури, він був майже 5 футів 11 дюймів зросту, водночас як середній зріст людини на той час становив близько 5 футів 5 дюймів (відповідно 180 і 155 см.) У нього був царський і величний вираз обличчя.

Фанті пояснив, що 3D-зображення дозволило розглянути багато ран на людині, чий образ відображено на Плащаниці.

"Я нарахував 370 ран від побоїв, не беручи до уваги рани на боках, які безумовно були на тілі, але які не видно на Плащаниці, бо вона доторкалася лише до задньої і передньої частинами тіла", - сказав він.

"Крім того, тривимірна реконструкція дозволила виявити, що в момент смерті людина Плащаниці провисав вправо, праве плече було вивихнуте настільки серйозно, що травмувало нерви".

У 2013 році Фанті став співавтором книги італійського журналіста Саверіо Гаети, який документував дослідження Плащаниці і стверджував, що вона дійсно належала епосі Ісуса Христа і, ймовірно, є справжньою.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70643/

Следующая новость
Предыдущая новость

Аренда авто Киев от компании - STATUS CAR RENTAL Большой ассортимент семян овощей и всего, что нужно для урожая Быстрые, надежные и удобные справки для ГАИ Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-міністра Захарченка у "церковній справі" Доставка красивых цветов в Ирпене

Публикации