Створено вікаріат російської традиції в складі французької митрополії Вселенського Патріархату

01.12.2019 6:39 3

Створено  вікаріат російської традиції в складі французької митрополії Вселенського Патріархату

Представник Вселенського патріархату митрополит Галльський Еммануїл (Адамакіс) оголосив про створення вікаріату російської традиції в складі французської митрополії, повідомляє «Релігійна правда» з посиоанням на видання “Оrthodoxie”.

Зокрема, митрополит Еммануїл зазначив, що за рішенням священного Синоду Всленського Патріархату “в листопаді 2018 року, парафіям колишньої Екзархії було запропоновано приєднатися до митрополій країн, в яких вони перебували”.

Відповідно до цього рішення, продовжує Еммануїл у листі, “7 лютого 2019 року я знову звернувся до всіх вас з цією пропозицією, підтвердивши можливість вітати вас у вікаріаті, чинному відповідно до його власних статутів, і ґарантувати збереження ваших літургійних традицій, що дозволить вам продовжити вашу роботу як свідка Православ’я у Франції”.

Він також повідомив, що “це було зроблено разом зі створенням “Вікаріату російської традиції в складі французської митрополії”, який “буде мати внутрішню автономію і власний статут”.

Митрополит Еммануїл у зверненні також додає, що “в найближчі місяці доведеться працювати над створенням цієї групи парафій і громад для того, щоб і надалі забезпечувати правильне свідоцтво про спільну спадщину всієї Православної Церкви”.

Крім того, на 18 січня 2020 він оголосив скликання Генеральної Асамблеї вікаріату, яка, на його думку, “стане першим кроком на шляху до прояснення складної ситуації, в якій ми опинилися”.

Разом з тим, митрополит повідомив, що “в кінці першого кварталу 2020 року буде скликана церковно-юридична асамблея для реєстрації керівних принципів функціонування вікаріатства, що підтверджують ці напрямки”.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/77999/

Следующая новость
Предыдущая новость

Суши и пивная тарелка в любое время суток Как проверить новые казино и почему нужно играть в клубе Вулкан Свадебные платья от лучших мировых дизайнеров в салоне Гранд ажур Мебель на заказ в Киеве от компании «Эфес» Как не ошибиться с выбором табака для кальяна

Публикации