Старообрядницька парафія на Буковині вийшла з підпорядкування Московської митрополії

24.12.2018 12:20 0

Старообрядницька парафія на Буковині вийшла з підпорядкування Московської митрополії

Старообрядницька громада Чернівців заявила про вихід з підпорядкування Московської митрополії. Про це кореспондентові Укрінформу повідомив головний спеціаліст відділу з питань охорони культурної спадщини, національностей та релігії Чернівецької ОДА Сергій Бухаров.

«Старообрядницька релігійна громада, храм якої знаходиться на вулиці Олега Кошового у Чернівцях, офіційно заявила про рішення вийти з підпорядкування Московської митрополії Російської старообрядницької церкви та забрала з своєї назви та статуту будь-яку згадку про країну-агресор. Тепер ця громада діятиме автономно», – сказав Бухаров.

Це перша міська релігійна громада, яка офіційно заявила про таке рішення та зареєструвала заяву, повідомив чиновник.

«Цьому бажанню громади передувало рішення клерикального центру РФ щодо зняття з отця Леонтія сану священика. Всупереч волі Росії, він продовжив служити у храмі незважаючи на погрози відлучення. Обласна рада церков стала на захист отця Леонтія, його підтримали всі конфесії», – поінформував Бухаров.

Нагадаємо, 19 грудня перша громада Чернівецької області перейшла із УПЦ МП до Єдиної Помісної Церкви України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/old_believers_and_other_orthodox/74041/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ремонт в кухне и покупка мебельного гарнитура в Твери Компания «3DGURU» предлагает качественные услуги 3D печати Апостиль: подготовка документов для действия за рубежом Надмогильні плити від професійних майстрів Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины

Публикации