Стало відомо, як Порошенко вітатиме українців з Великоднем

05.04.2018 16:33 0

Стало відомо, як Порошенко вітатиме українців з Великоднем

Привітання президента України буде записуватися в Михайлівському Золотоверхому монастирі, який належить УПЦ КП. Також у ролику будуть кадри про поїздку Порошенка в Маріуполь.

Вперше під час пасхального привітання президент України Петро Порошенко побуває у двох церквах. Про це Корреспондент.net у середу, 4 квітня, розповіло джерело в Адміністрації президента України.

За словами джерела, саме привітання буде записуватися в Михайлівському Золотоверхому монастирі, який належить УПЦ КП. Також у ролику будуть кадри про поїздку президента на Вербну неділю в Маріуполь, де він святив вербу в храмі УПЦ МП.

"Можливо, згадка в ролику про один із храмів УПЦ МП сподобається не всім, але громадяни України, які відвідують храми УПЦ МП, також заслуговують на повагу", - сказав співрозмовник.

Джерело відзначило, що пасхальне привітання Порошенка буде традиційно сімейним. У ньому візьмуть участь діти та дружина глави держави.

Також наголошується, що в маріупольській частині привітання, можливо, покажуть представників грецької громади, які раніше зустрічалися з Порошенком. Не виключено, що там будуть і учні школи Волновахи, і воїни з одного з блокпостів.

Режисером відеоролика стане Олександр Кирієнко, який зняв вже не один ролик і фільм. Перші його рекламні ролики побачили світ у далекому 1993 році.

Також джерело додало, що українським військовим передали паски, які спекла Марина Порошенко.

"Військовим Порошенко передав паски, які спекла його дружина Марина. Адже, незважаючи на те, що зараз є можливість купити паски на будь-який смак, перша леді воліє пекти їх сама, чим дуже пишається", - підкреслило джерело

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/70720/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фурнитура для стеклянных дверей и душевых кабин Огромный список промышленного оборудования от российских и зарубежных брендов Кальяны Amy — европейское качество и восточный колорит Большой выбор подарков на 40 лет Большой выбор качественной спортивной одежды от известных мировых брендов

Публикации