Стало відомо, скільки голосів на виборах отримав Предстоятель Епіфаній

17.12.2018 4:09 9

Стало відомо, скільки голосів на виборах отримав Предстоятель Епіфаній

На пост Предстоятеля Православної Церкви України претендували три учасники Об’єднавчого Собору. Про це у себе на Фейсбуці повідомив релігієзнавець Олександр Саган.

«Головний підсумок об'єднавчо-установчого Собору - він відбувся. Уже через покоління всі інтриги нинішнього Собору стануть історією, а Помісна Православна Церква займатиме своє гідне місце у родині взаємовизнаних Православних Церков», - зауважив він.

«Трохи статистики. На Соборі було 200 делегатів із правом голосу. У першому турі трійка лідерів виглядала так: Михаїл Зінкевич - 38 голосів; Симеон Шостацький - 56 і Епіфаній Думенко - 81 голос. У другому турі миряни і священики не голосували. У фіналі Михаїл Зінкевич зняв свою кандидатуру, а голоси єпископів розподілилися так: за Симеона - 28 голосів, за Епіфанія - 36. Щодо способу голосування - в обох турах воно було таємним», - зазначив Олександр Саган.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/73933/

Следующая новость
Предыдущая новость

Очищение и минерализация воды Как выбирать хорошее казино в 2019 году Вывод из запоя в Москве Модные часы на каждый день Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве

Публикации