Спільнота Святого Егідія обурена хвилею антиромського насильства в Україні

26.06.2018 10:43 9

Спільнота Святого Егідія обурена хвилею антиромського насильства в Україні

Спільнота святого Егідія поширила заяву щодо нападів на ромські табори, які почастішали в Україні. Спільнота Святого Егідія в Україні, яка протягом багатьох років працює з ромськими дітьми, допомагаючи їм здобувати освіту, наголошує: «Україна, яка прагне бути європейською країною, не може дозволити, щоби насильство безкарно застосовувалося до найбільш вразливих соціальних верств та до національних меншин».

Напад у Львові, внаслідок якого загинув 24-річний юнак Давид та поранення отримали троє людей, серед яких 10-річний хлопчик, став останнім у серії жорстоких дій, скоєних проти ромських поселень за останні два місяці: 20 квітня на Лисій Горі та 7 червня у Голосіївському парку в Києві; 9 травня, в населеному пункті Рудне неподалік Львова; 22 травня у Великій Березовиці, поблизу Тернополя.

«Ця ескалація антиромського насильства викликає глибоке занепокоєння. Постраждали українські громадяни ромської національності, які живуть у бідності, з багатьма дітьми, у таборах з напіврозвалених бараків та наметів. Коли насильство обрушується на найслабших, коли жертвами стають люди, приналежні до національних меншин, це означає, що наше суспільне життя починає деградувати. Пропаганда расистської ненависті, виховання зневаги та сіяння насильства отруюють наше суспільство та підривають саме коріння його існування», - наголошують у Спільноті святого Егідія.

роми.jpg

Як йдеться у документі, завдання побудови європейського суспільства, що стоїть перед усіма нами, українцями, повинно виробити нову свідомість публічної думки та потрібні нові політики, які були би здатними брати на себе тягар найслабших та гарантувати права людини всім та особливо національним меншинам.

«Ми засуджуємо будь-яку форму насильства та особливо прояви міжетнічної ненависті та агресії, засновані на расових упередженнях. Ненависть – це завжди поразка. Насильство ніколи не є перемогою. Ми просимо владу зробити все можливе та необхідне, щоб забезпечити захист ромських спільнот і не допустити, щоби повторилися інші епізоди подібного типу», - сказано у заяві спільноти.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/vandalism/71613/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как заставить машину с дизельным двигателем работать зимой Красивую посуду - в каждый дом Где можно заказать курсовую работу Клуб СуперСлотс для азартных игроков Особенности складских тележек

Публикации