Спікер УПЦ КП проти відновлення митрополії Константинопольського Патріархату в Україні як проміжного етапу до повної української автокефалії

22.08.2018 15:46 0

Спікер УПЦ КП проти відновлення митрополії Константинопольського Патріархату в Україні як проміжного етапу до повної української автокефалії

Він нагадує, що всі ієрархи, президент і парламент України, які звернулися до Вселенського патріарха у квітні цього року, просили надати томос про автокефалію, а не створити митрополію. Про це ж наголошувалося і під час переговорів з представниками Константинополя.
Водночас архієпископ Євстратій вважає, що Москву варіант «проміжної митрополії» задовольнить, «адже у МП добре розуміють, яке обурення в Україні викличе рішення замість єдиної та автокефальної (незалежної) Церкви - утворити четверту юрисдикцію, залежну від Фанару... І головне - МП досягає своєї тактичної мети: максимально відстрочити вирішення українського питання».
За словами спікера УПЦ КП, в Києві та Константинополі «визнають не реалістичність» цієї ідеї, «яка буде не вирішенням проблеми, а її ускладненням».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Бесплатный англо-русский переводчик онлайн Апостиль: подготовка документов для действия за рубежом Cazino: правильный выбор онлайн казино - залог успеха Русский Вулкан лучшие онлайн слоты Igrosoft, Novomatic, NetEn Хотите купить пластиковые окна в Одессе? Обращайтесь в компанию «Алиас-Одесса»!

Публикации