Спланований демарш: Єпископи УПЦ (МП) замість зустрічі з Президентом зібрались на Собор

14.11.2018 3:29 0

Спланований демарш: Єпископи УПЦ (МП) замість зустрічі з Президентом зібрались на Собор

Замість зустрічі з Президентом, запланованої 13 листопада на 14:00, єпископи УПЦ (МП) зібралися на Архиєрейський Собор.

Засідання відбувається на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП).

Всього з 90 єпархіальних і вікарних архиєреїв Української Православної Церкви, які мають право голосу, на Соборі присутні 83.

Згідно зі Статутом про управління УПЦ, кворум складають 2/3 його членів, тобто 56 архиєреїв. Таким чином Собор єпископів відбувається за наявності кворуму.

Як РІСУ повідомляла, сьогодні вранці відбувся Синод єпископів УПЦ (МП).

Архиєрейський Собор став продовженням ранішнього Синоду.

З інсайдерської інформації РІСУ стало відомо, що сьогодні на Соборі може відбутися розправа з єпископами УПЦ (МП), які прихильно ставляться до автокефалії Української Православної Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/73474/

Следующая новость
Предыдущая новость

Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear Выбор автомобильных дисков В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами Как правильно остеклить балкон в Домодедово: основные особенности В УАПЦ кажуть, що продали не монастир, а лише частину комплексу Червоногородського замку

Публикации