Спецслужби РФ і "ДНР" запланували в окремих мітсах Укроаїни 15 грудня хресні ходи і зіткнення з правоохоронцями - СБУ

14.12.2018 10:09 0

В окупованому Донецьку представники спецслужб Російської Федерації обговорили з керівництвом так званої "ДНР" проведення в окремих містах України в день об'єднавчого Собору хресні ходи з подальшими зіткненнями з правоохоронцями для створення "кривавої картинки", повідомили в Службі безпеки України.

Як повідомив заступник глави СБУ Віктор Кононенко на брифінгу в Києві в четвер, українська спецслужба отримала оперативну інформацію про проведення 6 грудня у колишній будівлі управління СБУ в Донецькій області (м.Донецьк) під головуванням представників спецслужб РФ наради керівництва "ДНР", на якій обговорювалися питання надання Україні Томосу і можливих заходів, які можуть цьому перешкодити.

"За результатами цього заходу було прийнято рішення щодо: організації хресної ходи вірян УПЦ у Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Херсоні та Миколаєві у день проведення об'єднавчого собору в столиці, під час яких будуть спровоковані силові зіткнення з правоохоронцями, з обов'язковим створенням "кривавої картинки" для російських ЗМІ", - розповів В.Кононенко.

За його словами, для збільшення кількості постраждалих до акцій планувалося залучити осіб похилого віку, інвалідів та хворих.

"Проведення Центром спеціальних операцій "МДБ ДНР" (керівник В. Євдокимов) і МДБ ДНР (керівник В. Павленко) додаткових інструктажів з групами, які вже перебувають у згаданих українських містах для здійснення протиправних проявів", - повідомив заступник глави СБУ. Про це інформує Інтерфакс.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/73894/

Следующая новость
Предыдущая новость

Политеизм как побочный продукт древней глобализации 5 советов при помощи которых можно выбрать правильный матрас на кровать Юридичні послуги від висококваліфікованих спеціалістів Оригинальные памятники в Запорожье: как подобрать дизайн надгробья для умершего близкого Наводим чистоту. Советы по уборке квартиры

Публикации