Спецслужби Росії напередодні виборів залякують священиків УПЦ МП

18.02.2019 15:40 3

Спецслужби Росії напередодні виборів залякують священиків УПЦ МП

Спецслужби Росії вчиняють напади на храми і залякують священиків УПЦ МП з метою дестабілізації ситуації в Україні напередодні виборів.

Про це на координаційній нараді правоохоронних органів заявив голова СБУ Василь Грицак, повідомляє Українська правда.

"Чи буде втручання у вибори? Я переконаний, що буде. Спроби втручання в першу чергу будуть фіксуватися з боку Російської федерації", - сказав він.

Грицак додав, що СБУ уже фіксує, як "розігрується уже релігійна карта України".

"Після того, як Росія програла битву за Томос, і в Україні створена Православна Церква, для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні на релігійному ґрунті наші "друзі" за поребриком вдаються до вчинення протиправних проявів щодо культових споруд УПЦ МП", - розповів Грицак.

Він також зазначив, що спецслужби РФ залякують священиків.

"Перед вчиненням якихось акцій екстремістського або протиправного характеру щодо культових споруд ставиться завдання залякувати представників УПЦ МП, щоби їх реакція, так би мовити, виглядала більше природною", - розповів Грицак.

Голова СБУ додав, що напади на храми зафіксували на сході країни.

"Напади на культові споруди Московського Патріархату були організовані з території окупованого Донбасу, але у нас є підтверджені дані, що плани з дестабілізації або з розігрування релігійного чинника в Україні по дестабілізації ситуації на релігійному ґрунті узгоджувалися з ФСБ РФ у по Ростовській області", - сказав Грицак.

Нагадаємо: раніше СБУ повідомляла про те, що спецслужби Росії шукають людей, готових за гроші підпалювати храми Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/74759/

Следующая новость
Предыдущая новость

Херсонці: боєць АТО повісився після сповіді у священика УПЦ Минеральные удобрения для цветоводства и сельского хозяйства Использование миостимуляции Качественные памятники и гранитные изделия, в наличии и под заказ любой сложности Термосы разных видов

Публикации