Сотні людей прийшли побачити унікальну знахідку в Єпископській резиденції Ужгорода

25.03.2018 15:08 3

Сотні людей прийшли побачити унікальну знахідку в Єпископській резиденції Ужгорода

Більше сотні людей прийшли на відкриту екскурсію в Єпископській резиденції Мукачівської Греко-Католицької єпархії. Новина про виявлення у підвальних приміщеннях будівлі старовинної кухні чернечого ордену єзуїтів, які й були творцями та першими власниками храму та резиденції, немов магніт притягнула любителів старовини.

Екскурсію для присутніх провів сам єпископ Мілан (Шашік), повідомляє uzhgorod.net.ua.

Практично до минулого місяця в цих підвальних приміщеннях ще зберігались книги наукової бібліотеки УжНУ, які впродовж останніх років поступово перенесли до інших приміщень. Після цього єпархія вирішила провести капітальний ремонт, під час якого робітники в стіні і виявили старовинну кухню. Чому вона була замурована, сьогодні можна тільки здогадуватись, однак не тільки це здивувало, але й кам’яна плита яка була також вмурована разом із кухнею.

Знахідкою одразу зацікавились місцеві екскурсоводи. Кажуть, в майбутньому це стане неабиякою родзинкою як для самих ужгородців, так й туристів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/history/70578/

Следующая новость
Предыдущая новость

Отличная частная клиника в Киеве Сеялка точного высева - профессиональный инструмент для посева Переоденьте салон своего автомобиля в чехлы из экокожи Онлайн ставки на футбол Место, где создаются иконы

Публикации