Сонячно і тепло: синоптик потішила прогнозом на Великдень

07.04.2018 20:03 0

Сонячно і тепло: синоптик потішила прогнозом на Великдень

У Пасхальну неділю, 8 квітня, на українців чекає тепла, сонячна погода без опадів. Про це у своєму Facebook повідомила синоптик Наталія Діденко, пише Сегодня.

"Що очікує українців перед і в Пасхальні дні? Чекає чудесна сонячна тепла погода. Мудрий антициклон Лео протягом 7-8 квітня блокує будь-які дощові претензії, знизить напругу між українським суспільством і атмосферою, на яку останнім часом було чимало скарг", - з гумором пообіцяла вона.

За словами метеоролога "і вдень 7 квітня (вночі 7 квітня на Заході і Півночі трохи покрапає), і вночі 8 квітня, і вдень 8 квітня буде сухо і хмарно з проясненнями".

"Температура повітря становитиме вночі 4-12 градусів, у Великодню ніч похолодає на Півночі до 0 +4 градусів. Вдень 7 квітня на Півночі і Заході 10-14 градусів, на Півдні до 16-22 градусів, на Сході і в Центрі 12-16 градусів. Вдень на Великдень в Україні 14-19 градусів ", - обнадіяла Діденко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/70744/

Следующая новость
Предыдущая новость

Виртуальный мир сказочных приключений Ремонтно-соединительная арматура по доступной цене Недвижимость в Испании на выгодных условиях Столешница из натурального камня Христианские мультфильмы для детей

Публикации