Собор св. Софії у Києві не планується для постійних богослужінь - Нищук

14.12.2018 2:01 0

Софійський собор у Києві не планують використовувати як церкву для постійних богослужінь. Про це заявив міністр культури України Євген Нищук, передає "Інтерфакс".

"Софія Київська - це як другий Єрусалим... Софія не планується для постійного богослужіння. Тепла Софія (Мала Софія - ред.), там йдуть богослужіння. Ми не говоримо сьогодні про Софію як об'єкт церкви, яка постійно діятиме", - сказав він, відповідаючи на запитання, чи стане Софія центром Єдиної церкви.

Нищук також розповів, що з Києво-Печерської лаври нікого не виселятимуть, проте сподіваються, що там молитимуться за Україну.

"Але ми сподіваємося, що головні святині України - лаври, яких є три і в Херсонесі - четверта, що вони молитимуться за українське воїнство, за український народ, за українську владу та за українську людину", - сказав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/73888/

Следующая новость
Предыдущая новость

Отель для комфортного отдыха во Львове Что делать, когда подросток не хочет учиться Отели с конференц залами в Киеве Виртуальные слоты: «зеркало» в каждом клубе Vulkan Prestige Выгодные кредиты под залог квартиры

Публикации