Собор Святої Софії має стати головним собором Української помісної Церкви, - Парубій

03.12.2018 23:01 0

Собор Святої Софії має стати головним собором Української помісної Церкви, - Парубій

Собор Святої Софії має стати головним собором Української помісної Церкви. Про це повідомив голова Верховної ради Андрій Парубій, передає кореспондент РБК-Україна.

На думку очільника Ради, необхідно розпочати дискусію щодо діяльності Української помісної церкви в Україні після отримання Томосу.

"Нам потрібно започаткувати дискусію, як буде діяти Українська помісна церква в Україні після отримання Томосу. В цій дискусії я пропоную проговорити, щоб для служіння нової помісної православної церкви, для служіння священників міг використовуватись і собор Святої Софії у Києві як найважливіший собор українського православ’я. Я переконаний, що власне собор Святої Софії має стати головним собором Української помісної православної церкви", - заявив Парубій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/73761/

Следующая новость
Предыдущая новость

Веселые приключения с Crazy Monkey на портале ArvadaCasino Подарили цветы в коробке, а вы не знаете, что с ними делать, тогда мы вам расскажем На Чернігівщині село проголосило перехід з Московського Патріархату в Київський Качественная чистка вашего ПК Где купить гель Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel по выгодной цене

Публикации