Собор Святої Софії має стати головним собором Української помісної Церкви, - Парубій

03.12.2018 23:01 0

Собор Святої Софії має стати головним собором Української помісної Церкви, - Парубій

Собор Святої Софії має стати головним собором Української помісної Церкви. Про це повідомив голова Верховної ради Андрій Парубій, передає кореспондент РБК-Україна.

На думку очільника Ради, необхідно розпочати дискусію щодо діяльності Української помісної церкви в Україні після отримання Томосу.

"Нам потрібно започаткувати дискусію, як буде діяти Українська помісна церква в Україні після отримання Томосу. В цій дискусії я пропоную проговорити, щоб для служіння нової помісної православної церкви, для служіння священників міг використовуватись і собор Святої Софії у Києві як найважливіший собор українського православ’я. Я переконаний, що власне собор Святої Софії має стати головним собором Української помісної православної церкви", - заявив Парубій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/73761/

Следующая новость
Предыдущая новость

Азартные игры Вулкан казино Функциональная мебель: выбираем диван Красивый книжный переплет с гарантией "Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію Фотообои в спальню на любой вкус

Публикации