Собор Паризької Богоматері можуть не врятувати повністю

28.12.2019 4:20 42

Настоятель собору Паризької Богоматері Патрік Шові розповів, що, імовірно, буде неможливо зберегти повністю конструкцію будівлі. Про це пише AP, інформує Thebabel.

«Сьогодні ми можемо сказати, що є ймовірність на 50%, що собор буде збережений. Також існує ймовірність 50% того, що будівельні риштування впадуть на три склепіння, оскільки, як ви бачите, будівля все ще дуже крихка», — зазначив настоятель.

Одним з найбільш складних етапів роботи є вилучення 50 тисяч елементів старих будівельних риштувань, встановлених у задній частині будівлі. Настоятель розповів, що після цього слід оцінити стан собору, зокрема кількість каменів, які необхідно видалити та замінити. За його оцінками, потрібно ще 3 роки, щоб люди могли знову безпечно ввійти в собор, але повне відновлення займе більше часу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/78326/

Следующая новость
Предыдущая новость

Печать наклеек по хорошей цене Кардинал Леонардо Сандрі: «Любов до правди не дозволяє нам прийняти мовчання щодо ситуації в Україні» Неповторимые и оригинальные свадебные торты Увлекательная игра на зеркале без блокировок В Івано-Франківську освятять першу церкву для дітей

Публикации